پایه شارژر وایرلس wierlass charger

245٬000 ‎تومان
بدون مالیات

پایه شارژر وایرلس wierlass charger

مناسب برای دیوایس های اپل که از تکنولوژی شارژ بیسیم استفاده می کنند

تعداد

شارژربی سیم در حیطه ی الکترومغناطیس است که از طریق القای الکترومغناطیس انرژی را از پد شارژر بی سیم به گوشی انتقال می دهد .

از دیگر نمونه های شارژر بی سیم می توان به مسواک برقی و گوشی های نوکیا لومیا 820 نیز اشاره کرد. رقابت اصلی در زمینه شارژر های بی سیم بر اساس استاندارد سازی های متنوع آن ها می باشد، نظیر استاندارد Qi و استاندارد Air Fuel  که اجرای این استاندارد ها با هم متفاوت است این استاندارد ها با هم سازگاری ندارد زیرا هرکدام شارژر مخصوص خود را دارند .

ممکن است مطالعه در مورد استاندارد سازی ها برای شما فاقد جذابیت باشد ولی از این رو دارای اهمیت است که شما در زمان خرید گوشی باید به نوع استاندارد توجه کنید تا برای خرید وسایل جانبی شارژر مورد نیاز مشکلی نداشته باشید .

شارژرهای بی سیم علاوه بر تکنولوژی پیچیده ای که دارد طرز استفاده از آن برای شما آسان است، کافی است در زمان خریدن گوشی به استاندارد شارژر بی سیم توجه لازم را داشته باشید و شارژر مخصوص را خریداری کنید .

نکته : در فن آوری شارژر بی سیم ولتاژ گوشی و شارژر باید در یک سطح باشند در غیر این صورت برای سرعت انتقال انرژی از شارژر به گوشی محدودیت بوجود می آید، در ضمن در این روش اصولا انتقال انرژی سرعت کمتری نسبت به شارژر های کابلی دارد، البته با پیشرفت تکنولوزی امید است که این فن آوری طرفداران بیشتری پیدا کند .

  

 

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید