دسته بازی اورجینال PUBG کوتتسی مدل CS5176

دسته بازی اورجینال PUBG کوتتسی مدل CS5176

دسته بازی اورجینال PUBG کوتتسی مدل CS5176 مناسب انواع موبایل

سازگار با گوشی هایی با قطر کمتر از 10 میلی متر

جهت سفارش کالا تماس بگیرید

تعداد

یکی از بهترین بازی هایی که در سال 2017 توانست دینای بازی را متحول کند، معرفی بازی های سبک Battle Royale بود. در این نوع بازی، تعدادی بازی کننده در یک منطقه محدود بازی را شروع کرده و در نهایت فقط یک شخص یا یک تیم باقی خواهد ماند که برنده بازی خواهد بود. دور از انتظار همه مخاطبان و کارشناسان این بازی توانست رکورد بیشترین بازی کننده های همزمان در سامانه استیم (Steam) را متعلق به خود کند و از بازی های بزرگی همچون Fallout 4, GTA V پیشی بگیرد و حتی رکورد بازی های مشابه را نیز بشکند. اما شگفتی سازی بازی های این سبک به همینجا ختم نمی شود.


دسته بازی PUBG کوتتسی مدل CS5176 توانسته است کنترلی بسیار راحت تر و دقیق تر به دسته کنسول را برای بازی کنندگان موبایل فراهم آورد تا افراد دیگر برای داشتن بهترین تجربه سبک Battle Royale نیاز به هزینه های زیاد کنسول های بازی نداشته باشند. دسته های بازی کوتتسی که به دکمه شلیک هم معروف هستند همگی مخصوص این نوع بازی ها طراحی شده اند. شما می توانید هم اکنون این محصول را خریداری نمایید

دسته های بازی کوتتسی مخصوص این بازی طراحی شده اند و شما عزیزان می توانید با خرید این محصول، ضمن لذت و هیجان از بازی، در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که دسته بازی اورجینال PUBG کوتتسی مدل CS5176 را خریداری و از آن استفاده نمایید.

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید