برای نخستین بار در ایران می توانید از خدمات جهانی اپل کایر (بیمه و گارانتی) که خدمات گارانتی و خدمات آموزشی دستگاه در کنار فروش دستگاه می باشد در ایران  استفاده کنید.

تمامی محصولات مرکز اپل با گارانتی مرکز اپل در ایران ،وابسته به شرکت اپل سرویس ایران در سراسر کشور توزیع می شود. به همراه شرکای تجاری خود در محدوده خاورمیانه همچون عراق و امارات متحده عربی توزیع کننده رسمی محصولات اپل (نمایندگی رسمی آنلاین در ایران ) می باشند.

گارانتی مرکز اپل در ایران شامل 12 ماه گارانتی در ایران همزمان 12 ماه گارانتی در دنیا و ارائه پشتیبانی و خدمات کامل در ایران می باشد قابل دسترس در تمامی اپل استور های جهان همراه با 40 ماه خدمات پس از فروش کلیه قطعات و دستگاه می باشد.

همچنین برای نخستین بار در کشور مرکز اپل سرویس در ایران دستگاه را از نظر ضربه، شکستگی، سرقت، نوسانات برق و آب خوردگی بیمه یکساله تضمینی (اپل کایر) می نماید.

اپل کایر نام خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت اپل می باشد . (مشاهده در سایت اپل)
 

محصولاتی که شامل پشتیبانی کامل در ایران ( محصولاتی که از ما تهیه می شود ) می شوند شامل : آیپد در تمامی مدل ها iPad - آیفون در تمامی مدل ها iPhone - آیمک در تمامی مدل ها iMac - آیپاد در مدل تاچ iPod Touch- مک بوک Mac Book - مک بوک ایر Macbook air- آپل تی وی Apple Tv

همچنین خدمات نرم افزاری بصورت کامل در ایران پشتیبانی می شود.

ما افتخار داریم تا به امروز حتی یک مورد نارضایتی در خصوص ارائه خدمات نداشته و با افتخار به حقوق مصرف کنندگان احترام می گذاریم.

 

شرکت اپل سرویس ایران در سال 1391 در کشور ایران به پاس تمامی تلاش ها در رعایت حقوق مصرف کننده و مشتری مداری نشان ملی مشتری مداری را دریافت کرده است.

در راستای تلاش های این مجموعه در رعایت حقوق مصرف کننده، راه اندازی ساختار های کاملا ملی و تجلی تعالی مصرف کنندگان در دی ماه 1392 شرکت اپل سرویس ایران نماینده آنلاین محصولات اپل در ایران شد

همچنین توانست خدمات پس از فروش را در سال 93 در دسترس هم وطنان قرار دهد


 
گارانتی اپل و خدمات مرکز اپل استاندارد 12 ماهه در ایران

خدمات مرکز اپل در ایران تابع استانداردهای شرکت اپل می باشد برای همین ما این اطمینان را به شما می دهیم در صورت بروز مشکل در دستگاه شما ،دستگاه شما سریعا برای تعمیر با خدمات پست اکسپرس DHL به خارج از ایران ارسال و در کمتر از 30 روز به شما تحویل داده می شود همچنین در صورت درخواست مشترک در تعمیر سریع، دستگاه زیر نظر متخصصان دوره دیده (در مراکز خدمات پس از فروش اپل) در ایران تعمیر و بررسی می شود..

همچنین در برخی موارد که اپل تشخیص دهد دستگاه شما با دستگاه نو تعویض می گردد.

کلیه خدمات گارانتی بصورت انحصاری به اپل استورهای (شرکت اصلی اپل) خارج از ایران ارسال می شوند و یا در صورت درخواست مشترک خدمات پس از فروش در داخل ایران انجام خواهد پذیرفت، این خدمات توسط متخصصین دوره دیده با حداکثر دقت مطابق با راهنمای خدمات شرکت اپل در ایران انجام می پذیرد.
 
همه جای ایران استفاده کنید.

فرقی نمی کند در کدام استان هستید، تهران ، اصفهان  ، شیراز ، مشهد و ..... ما تضمین می کنیم در سریع ترین زمان ممکن دستگاه شما را در صورت بروز مشکل بازآوری کنیم و به شما تحویل دهیم، برای همین منظور با خیال آسوده می توانید از سراسر کشور از این خدمات استفاده کنید ، حتی برای خدمات بیمه محصولات (کایر) نیازی به حضور در تهران ندارید، ما با قرارداد اکسپرس پست داخل ایران به سرعت خدمات را برای شما منتقل می کنیم، این یک ضمانت نامه آسوده است ، با خیال راحت همین امروز دستگاه رو تهیه کنید.

 
آیا احتیاج به راهنمایی در خصوص گارانتی و پشتیبانی در ایران دارید؟

همچنین شما می توانید هر سوالی در خصوص خدمات پشتیبانی از دستگاه و گارانتی دستگاه دارید از ما برپسید

کارشناسان ما به شما پاسخ می دهند
09129256291
0012139357827  دفتر آمریکا (دالاس)
با پشتیبان برخط ما که از طریق قسمت سمت راست سایت می تواند ارتباط برقرار کنید


همچنین می توانید پست الکترونیک به ما ارسال کنید:

appleservice.ir@gmail.com

info@apple-service.ir

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید