لحظه به لحظه با کنفرانس اپل در سپنامبر ۲۰۱۹ همراه ما باشید

سرانجام اپل پس از یک سال ۴ محصول جدید خود را روانه بازار نمود - این محصول ها عبارتند از آیفون ۱۱ پرو - آیفون ۱۱ - اپل واچ سری ۵ و آیپد جدید که به گفته اپل از ۲۰ سپتامبر وارد بازار خواهد شد

مهمترین تغییرات در دوربین آیفون های ۱۱ و ۱۱ پرو بوده که به صورت مجزا در اخبار محصولات قابل رویت می باشد 

لطفا با ما جهت آشنایی با این محصولات همراه باشید

و سپس آیفون ۱۱ پرو معرفی شد    iPhone 11 Pro
یک سیستم دوربین سه گانه هیجان انگیز که قابلیت فوکاس و زوم اپتیکال را  اضافه می کند. قدرت بی سابقه در باتری. و یک تراشه حافظه که در یادگیری دستگاه مضاعف باشد و مرزهای آنچه را که یک تلفن هوشمند می تواند انجام دهد تحت فشار قرار می دهد. به اولین آیفون به اندازه کافی قدرتمند خوش آمدید که Pro نامیده شود.

پیش سفارش با شروع از 5:00 صبح PDT در 9.13.

آیفون ۱۱ .   iPhone11

فقط مقدار مناسب

از همه چیز.
یک دوربین جدید با دوربین دوگانه بیشتر آنچه را که می بینید و دوست دارید ، ضبط می کند. سریعترین تراشه در تلفن های هوشمند و باتری تمام روزه به شما امکان می دهد کارهای بیشتری انجام دهید و هزینه کمتری نیز داشته باشید. و با کیفیت ترین فیلم در تلفن های هوشمند ، بنابراین خاطرات شما بهتر از همیشه به نظر می رسند.

پیش سفارش با شروع از 5:00 صبح PDT در 9.13.

sساعت هوشمند اپل سری ۵ - Apple Watch 5 Series

همشچنین اپل واچ سری ۵ نیز در این کنفراس معرفی گردید

آآیپد جدید نیز معرفی شد .  New iPad

مانند یک کامپیوتر برخلاف هر رایانه ای.
iPad جدید قدرت و توانایی رایانه را با سهولت استفاده و تطبیق پذیری که هرگز از یکی انتظار آن را ندارید ، ترکیب می کند. و اکنون این صفحه نمایش حتی با نمایشگر 10.2 اینچی شبکیه بزرگ ، پشتیبانی از صفحه کلید هوشمند کامل و قابلیت های جدید شگفت انگیز iPadOS حتی بسیار متنوع تر است. این باور نکردنی سرگرم کننده است و بی نظیر iPad.

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید