بدنه قاب کامل آیفون XR اصلی | iPhone XR Original Full Body Back Panel

2٬000٬000 ‎تومان
بدون مالیات

بدنه قاب کامل یا بدنه شاسی آیفون XR اصلی

iPhone XR Original Full Body Back Panel

  • 100 % اصالت کالا
  • باز شده از روی گوشی ؛ کاملا اصلی
  • حفظ آنتن دهی گوشی
  • حفظ حالت ضد آب

رنگ
تعداد

قاب و بدنه‎ی کامل آیفون ایکس آر

( iPhone XR Apple )

به صورت کاملا اورجینال

باز شده از روی گوشی

در دنیای شلوغی که گوشی مانند اعضای بدن افراد شده، هر لحظه امکان خراش برداشتن یا افتادن و در نهایت آسیب دیدن گوشی شما وجود دارد. معمولا این حوادث به اجزای داخلی آیفون آسیب نمی‌رساند چرا که قاب مستحکمی از آن حفاظت می‌کند. اما این قاب ظاهر شیک خود را از دست داده و بعد از مدتی شما را ناراحت می‌کند. شما از طرفی به دلیل جنس با کیفیت و اصل آن ریسک تعویض را نمی خواهید بپذیرید، از طرفی قاب آیفون خراش دیده و آیفونتان زیبایی خود را از دست داده است.

ما به شما بدنه کامل اصلی آیفون را پیشنهاد می‌کنیم تا نه تنها با تعویض قاب قدیمی خود، آیفون خود را به زیبایی قبلی بازگردانید، بلکه با بدنه‌ی اصلی آیفون استحکام همیشگی آیفون خود را داشته باشید.

بالاتر بودن قیمت قطعه‌ی پیشنهادی نسبت به سایت‌های دیگر، به دلیل اصلی و اورجینال بودن آن است. بدنه قاب کپی آیفون بی کیفیت بوده و نه استحکام جنس اصل را دارد و نه زیبایی و ظرافت آن را !

در نظر داشته باشید قاب‌های کپی  یا " فیک " باعث افت شدید آنتن دهی شده و گرمای داخل گوشی را به صورت مناسب به بیرون انتقال نخواهد داد و در کارکرد گوشی (آنتن دهی و سرعت)  تاثیر فراوانی دارد.

بدنه آیفون XR از جنس آلومینیوم است و از لحاظ زیبایی‌شناختی مانند آیفون‌های سال‌های گذشته است. همچنین با توجه به نوع آلومینیوم استفاده شده (سری 7000)، وزن آن از بدنه آیفون XS کمتر است و به نظر پیچ و خم نخواهد خورد.

هنگام خرید رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

توجه کنید که عکس‌ها تزیینی هستند.


این محصول به صورت کاملا اورجینال از روی گوشی باز شده است. زمانی که شما قصد تغییر رنگ در بدنه دیوایس خود را داشته باشید و یا بخواهید درب پشت گوشی خود را که آسیب دیده است عوض کنید می توانید با تعویض شاسی و بدنه از محصول کاملا اصلی استفاده کنید.

همچنین می توان به قطعاتی نظیر قاب پشتی، فریم میانی، دکمه صدا، دکمه پاور، دکمه سایلنت، فلت ها و خشاب سیم کارت اشاره کرد که به همراه قاب عرضه خواهند شد.

شما می‌توانید با خرید گارد سیلیکونی آیفون XR ، از بدنه ی زیبای آیفون خود در برابر حوادث ناخودآگاه مراقبت کنید!

در صورتی که ست تعمیرات آیفون را در اختیار ندارید که شامل تمامی آچارها و ملزومات تعمیرات اپل می باشد هم اکنون به سبد خرید خود اضافه کنید.

 

تفاوت قطعات اصلی فروشگاه اپل سرویس با دیگر سایت ها در چیست؟

اپل سرویس ایران حس خوب خرید اورجینال

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید