آی سی های آیفون

کلیه آیسی های مربوط به آیفون در فروشگاه اپل سرویس ایران

کلیه آیسی های محصولات اپل

آی سی های آیفون

کلمه آی سی کوتاه شده کلمه integrated circuit به معنی مدار مجتمع است و وظیفه آن مدیریت قسمتی است که مسئولیت آن را به عهده دارد.

آی سی بخشی جدانشدنی از وسایل اکترونیکی هست که وظایف مختلفی را بر عهده دارند برخی ممکن است برای بحث پردازش از آنها استفاده شود برخی دیگر برای صرفا انتقال وظایف پردازشی به مدار مربوطه؛ در نتیجه حصول نتیجه سمت کاربر می باشد. از آی سی های مورد استفاده در اغلب گوشی ها خصوصا گوشی آیفون می توان به آی سی شارژ، آی سی وای فای، آی سی بیس باند، اشاره نمود.

آی سی در گوشی آیفون

 در گوشی های آیفون نیز همانند دیگر تلفن های همراه از آی سی برای بخش های مختلف استفاده شده که وظیفه آن پردازش و اجرای دستورات داخلی و ارسالی از سمت کاربر می باشد. در گوشی آیفون به دلیل ساختار با کیفیت و پیچیده آی سی ها به طور دقیق وظایف مشخص و معین خاص خود را دارند؛ آی سی بیس باند آیفونجزو آن دسته آی سی هایی است که در آیفون به کار می رود و در صورت خرابی امکان تعمیر و تعویض آن وجود ندارد زیرا دارای سریال منحصر به فرد و خاص هست و هنوز کسی نتوانسته آنرا دیکد کند و در واقع سریال آنرا روی آی سی دیگری رایت کند.

 آی سی شارژ آیفون

آی سی ها یکی از مهمترین قطعات در بردهای موبایل هستند، آی سی شارژ نیز به عنوان یکی پر اهمیت ترین آی سی های مدار و بردهای موبایل شناخته شده که بایستی تامین شارژ باطری را فراهم نماید. ضمن اینکه این آی سی ها در 5S  درون آی سی تغذیه بوده و به صورت جدا روی برد سوار نمی باشد. اما در مدل های بالاتر از 5S  آی سی شارژ به صورت جدا در برد قرار گرفته و وظیفه تامین شارژ به تنهایی بر عهده این آی سی آیفونمی باشد.

 آی سی وای فای آیفون

آی سی وای فای آیفون، کنترل کننده سیگنال های وای فای هست ضمن اینکه بخش کار بلوتوث نیز با این آی سی است.

 آی سی تاچ آیفون

آی سی تاچ آیفون در واقع تنظیم کننده مقدار لمس صفحه برای بازخورد عملیاتی آن لمس می باشد. اگر شما با لمس صفحه نمایش، دستور خاصی را از طریق آی سی تاچ به مدار فرمان ارسال نمایید، بازخورد آن را می توانید مشاهده کنید.

 آی سی بیس باند آیفون

از این آی سی برای مدیریت شبکه موبایلی، شبکه های اینترنتی و انتقال اطلاعات به بسته مورد دلخواه استفاده می شود. اینIC از پردازشگر جدا برای پردازش برخوردار است تا فشار کمتری بر پردازشگر اصلی وارد می شود.

 آی سی تغذیه آیفون

آی سی تغذیه یکی از قطعاتی بسیار حیاتی است که در بردهای تلفن همراه قرار می گیرد. وظیفه اصلی این قطعه تامین و تغذیه ولتاژ در مدارات می باشد. این آی سی برای مدل های آیفون متفاوت است.

 آی سی صدا آیفون

آی سی صدا آیفون با تبدیل موج های الکتریکی به موج های صدا و به نحوی سوار کردن موج های صدا بر موج های الکتریکی، باعث ایجاد صدای های درخواستی در بردها می شود.

 آی سی دوربین آیفون

توجه داشته باشید که دوربین در مدارات و برد های آیفون توسط آی سی آیفون مرکزی که همان سی پی یو هست کنترل می شود و در واقع خود دوربین به تنهایی آی سی جدایی نیست و بخشی از یک برد می باشد که قطعات و چندین ای سی آیفون روی آن سوار می باشد.

42 محصول وجود دارد.

نمایش 1 تا 25 از 42 مورد

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید