اپل آیدی | Apple Id

17٬000 ‎تومان
بدون مالیات

اپل آیدی آماده
Apple Id

کاملا اصلی

اپل آیدی وریفای شده آمریکا

بهترین قیمت در ایران

بدون اعتبار دلاری

تعداد

اپل آیدی (Apple ID)

اپل آیدی (Apple Id) کلمه عبور شخص برای استفاده از اپل می باشد هر شخص برای استفاده از همه ی خدمات اپل تنها به یک اپل آیدی نیاز دارد به عبارت دیگر نشان دهنده هویت شما در شرکت اپل است . موارد استفاده شما از اپل آیدی خرید های اینترنتی از فروشگاه اپل و دانلود کردن نرم افزار از فروشگاه اپل و فعال کردن iCloud مربوط را می توان نام برد .

راه های دسترسی به اپل آیدی دو نوع است یکی توسط خود شرکت، ایمیل و رمز شخصی افراد که به صورت دلخواه خود افراد انتخاب می کنند که این روش زمانبر است . روش دیگر، اپل آیدیی است که خود شرکت از قبل ایجاد کرده و همان لحظه تحویل می گردد و این امکان را به شما می دهد که خودتان بتوانید پسورد را تغییر دهید .

اپل آیدی شخصی بوده و نباید اطلاعات آن را در اختیار دیگران قرار دهید و برای نگهداری از آن دقت لازم را داشته باشید در صورت گم شدن یا از بین رفتن اپل آیدی امکان صدور مجدد آن وجود ندارد .


اپل آیدی، کارایی و مزایای امنیتی آن :

اپل آیدی امکان دانلود محتوا را از iTunes و App store فراهم می کند. همچنین به شما اجازه می دهد تا به تقویم، یادآوری ها و مخاطبین از طریق iCloud همگام سازی کنید و FaceTime و iMassage را از طریق چند دستگاه فعالسازی کنید. البته اگر می خواهید از دستگاه های اپل استفاده کنید، اجباری نیست که در اپل آیدی ثبت نام کنید، اما این ضروری است که برای استفاده بهتر از آیفون و آی پد خود اپل آیدی داشته باشید.

برای ایجاد اپل آیدی دو راه وجود دارد: 
یکی ایجاد اپل آیدی کارتی و دیگری با استفاده از ایمیل؛

ایجاد اپل آیدی بدون کارت از سه طریق سایت، آیفون و آی تونز قابل اقدام است. اکثر کاربران از این روش اقدام می کنند.
درصورتی که کاربر رمز عبور یا پاسخ سوالات پرسیده شده را فراموش کند شاید به قیمت آیفون خریده شده باید هزینه ای را بپردازد تا بتواند اپل آیدی خود را بازگرداند؛ بنابراین ایجاد اپل آیدی از راه مطمئن می تواند این نگرانی ها را کمتر کند.


شرکت اپل سرویس ایران ارائه دهنده اپل آیدی معتبر وریفای شده آمریکا  100% اورجینال

قابل استفاده برای تمام محصولات اپل

ضمنا با شرکت اپل سرویس ایران می توانید اپل آیدی صددرصد اورجینال از آمریکا را به اسم خود دریافت کرده و بدون نگرانی از آیفون خود لذت ببرید.

876.jpg


لطفا پس از تکمیل فرم، اقدام به خرید این سرویس نمایید.

پس از خرید , اسکن کارت به ایمیل شما فرستاده خواهد شد.

جهت مشاهده آموزش تغییر رمز اپل آیدی کلیک کنید .

شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال در بخش اپل آیدی با شماره تماس 09195049094 تماس بگیرید و یا از طریق آیدی تلگرام [email protected] با ما ارتباط برقرار کنید .

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

2 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید