تجهیز آیپد و مک بوک پرو 2020 به نمایشگر OLED

person نویسنده: محمدرضا هنردان list دسته: اخبار جدید تاریخ: comment دیدگاه: 0 favorite بازدید: 58

شایعه شده که قرار است محصولات جدید اپل به نام های اپل آیپد و مک بوک پرو 2022 به نمایشگر های OLED مجهز شوند.

به گفته ی خبر هایی که از اپل درز شده، اپل در حال کار کردن بر روی یک طراحی جدیدی از صفحه نمایشگر های خود می باشد تا از آن ها در یک مکانیزم جدید به منظور قرار دادن اش بر روی Apple iPad و MacBook Pro بهره گیرد.
طبق معمول همیشه به گزارش خبرگوی معروف مان، Apple insider معلوم شده که بنا بر تازه ترین منابعی که ازبخش تامین اپل به دست آمده، این شرکت می خواهد سری جدید آیپد های خود را در سایز 1.9 اینچ در نیمه ی نخست سال 2022 روانه بازار کند. این آیپد زیبا برخلاف دیدی که همگان دارد ممکن است از نمایشگر (OLED) LED استفاده کند.


OLED یا Mini LED؟

پیش تر نیز شایعاتی مبتنی بر استفاده کردن اپل از نمایشگر Mini LEDبرای نسخه های جدید iPad Pro اعلام شده بود که همین خود باعث شده تا شایعه ی استفاده از صفحه نمایشگر او ال ای دی قوت بگیرد.

اما اپل در این جا و تنها در ساخت آیپد و مک بوک پرو 2022 خودش متوقف نمی شود؛ اگر این دو نسخه به موفقیت برسند، پیش بینی می شود که تمامی محصولات آینده ی اپل هم به این گونه نمایشگر ها مجهز شوند.

با توجه به مشخصاتی که فعلا میان افراد رد و بدل می شود، احتمال می رود این تغییر در نسل جدید آیپد رخ دهد.

زمان عرضه یApple iPad با نمایشگر OLED

خبر دیگری که منابع از صحت آن تا حد بالایی مطمئن بودند زمان انتشار اولین آیپد بود که گفته شده در سه ماهه ی چهار مسال 2021، آن هم پیش از سال جدید میلادی عرضه خواهد شد.

دیدگاه‎ها

هیچ نظری در این زمان ثبت نشده است!

دیدگاه خود را بنویسید

یکشنبه دو شنبه سه شنبه چهار شنبه پنج شنبه جمعه شنبه فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد شهریور مهر آبان آذر دی بهمن اسفند

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید